Dobre miejsce na imprezę

Jeśli nie masz pomysłu na własną uroczystość, to znalazłeś właściwe miejsce. Zaplanujemy dla Ciebie każdy najdrobniejszy szczegół, począwszy od menu i skończywszy na atrakcjach. Twoim zadaniem będzie tylko dobra zabawa wśród przyjaciół.

Bliskość natury idealnie współgra z eklektyczną kuchnią, która zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. Nasze menu oparte jest na zasadzie czterech pór roku z wykorzystaniem zawsze najwyższej jakości sezonowych produktów.

Dla państwa dyspozycji posiadamy zadaszone miejsce na świeżym powietrzu, osłonięte od wiatru mieszczące nawet 700 osób wraz z miejscami siedzącymi i parkietem w centralnym punkcie obiektu.

Niczym nie zakłócona cisza, śpiew ptaków oraz odgłos kołyszących się trzcin na wietrze, to idealne warunki do zorganizowania czasu wolnego. U nas rodzina spotyka się z biznesem, dlatego zapraszamy również na imprezy firmowe i biznesowe konferencje. Bezpośrednia bliskość natury tworzy przyjazną atmosferę podczas spotkań, oraz pozwala na pełne skupienie, dodaje energii do pracy oraz zadba o dobre samopoczucie .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.